Świąteczny Festiwal Toruńskiej Katarzynki : Strona główna → Program → Koncert →
ARTur Moon to niekonwencjonalny pianista, kompozytor, improwizator i wizjoner swoich spektakli. Wykorzystując wszechświat jako inspiracje do pracy twórczej, ten mistyczny artysta promuje zupełnie inne doświadczanie muzyki poprzez pobudzenie wyobraźni i świadomości, by stworzyć lepszy, bardziej wypełniony sztuką świat.

Urzeczywistniając swoje pomysły, ARTur Moon jest aktywnym i doświadczonym człowiekiem sceny przyjmującym przyjazne przyjęcie i pozostawiającym po sobie magiczną aurę, gdziekolwiek się pojawi.

Zawsze marząc o połączeniu różnych form sztuki, aby być ponad czasem i poza erą, ARTur Moon jest wizjonerem przenoszącym swoje pomysły w realny świat. Każdy jego spektakl nazywa “Impression” (Impresją), ponieważ nigdy nie powtórzy on swojej sztuki w identyczny sposób, czyniąc każdy moment jego aktu twórczego jako wyjątkową i nieuchwytną impresją chwili.

Intuicyjnie dostosowuje on dźwięki fortepianu, by stworzyć doskonałość: jest to dla niego całe spektrum kolorów i energii poszerzającej umysł i wyobraźnię.

Zobacz strony archiwalne festiwalu: Festiwal Katarzynki edycja 2021 →